Daanpol
WWW: https://www.daanpol.pl/

Telefon: 44 646-37-07

Adres: Piotrkowska 32A

Miejscowość: Poniatów

Kod pocztowy: 97-330

Utworzono: 29-09-2018


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Użytkownik Aleksandra Maciejewska napisał:
Dzięki tej wyżej wymienionej firmie zmiana dachu w naszym mieszkaniu odbyła się w sposób bardzo profesjonalny oraz szybki.
Data: 2019-02-26 10:32:00
Ocena: 4

https://www.daanpol.pl/ - Zmiana dachu

Bywają takie sytuacje, że jedynym wyjściem na przeciekanie blachy czy dachówki jest zmiana całego dachu. Jest to operacja dość kosztowna i trudna logistycznie, dlatego najlepiej jest zlecić ją komuś, kto się na tym dobrze zna.

Taką usługę jak wymiana dachu z pewnością można powierzyć przedsiębiorstwu ze strony daanpol.pl, które od 25 lat nie zajmuje się nie czym innym, jak dachami. Nie tylko dokona darmowej wyceny takiego przedsięwzięcia, ale także wykona konstrukcję więźby dachowej, położy wybrany materiał kryjący, wykona izolację, orynnowanie i podbitkę. Co więcej, doradzi w wyborze najlepszych i możliwie najtańszych materiałów ze swojej bogatej oferty. W asortymencie sklepu jest doskonałej jakości specjalnie zaimpregnowane drewno nadające się na więźbę dachową, wszelkiego rodzaju dachówki, blachy, a także papy. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zdaj się na ich kompleksową usługę, a nie będziesz musiał biegać po różnych firmach i załatwiać osobno materiałów, za każdym razem płacąc za transport. 

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Iluzjonista Maciej Pol

Łęczyca

WIĘCEJ

Konopia Med

Pabianice

WIĘCEJ

Linguemix

Łódź

WIĘCEJ