Hemp Cosmetics
WWW: https://hempcosmetics.pl/

Telefon:

Adres: Średnia 59

Miejscowość: Wągrowiec

Kod pocztowy: 62-100

Utworzono: 13-04-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Olejek z konopi

Niezwykłe właściwości oleju z konopi znane były od starożytności. Potrzeba było jednak wiele badań, żeby uznać ten środek za bezpieczny i skuteczny w leczeniu wielu chorób cywilizacyjnych.  Co sprawia, że kannabidiole są tak korzystne dla naszego zdrowia? Odpowiedź jest prosta. Większość chorób spowodowanych jest przez niedobór CBD w organizmie, dlatego konopie siewne wykazują korzystny wpływ zarówno na ciało, jak i umysł człowieka.

Hemp Cosmetics posiada w swojej ofercie wiele produktów, których głównym składnikiem jest olejek z konopi. Dzięki swoim właściwościom leczniczym pozwala w naturalny sposób ustabilizować gospodarkę hormonalną, przywracając równowagę całego organizmu.

A może jesteś zainteresowany innymi produktami bazującymi na olejku CBD? W Hemp Cosmetics znajdziesz wszystko, co naturalne i pozbawione metali ciężkich oraz substancji chemicznych. Ponadto kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a ich przebadany skład sprawia, że z powodzeniem mogą korzystać z nich osoby, które mają wrażliwą skórę oraz alergicy. Zadbaj o siebie już dziś i pomyśl o swoich najbliższych.  

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

WIĘCEJ

Zwrotnik Raka Portal Onkologiczny

Poznań

WIĘCEJ

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

WIĘCEJ