Korzystne.it Sp. z o.o.
WWW: https://korzystneit.pl/

Telefon: 616 791 792

Adres: Żmigrodzka 41

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-171

Utworzono: 27-03-2018


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Użytkownik lestas napisał:
Trzeba przyznać, że wybór laptopów mają tu spory i każdy powinien znaleźć takiego, który będzie mu użyteczny. Ja akurat zamówiłem u nich biznesowego Dell-a i sprzęt sprawuje się bez zarzutu.
Data: 2018-08-02 15:54:53
Ocena: 3

https://korzystneit.pl/ • ELITEBOOK 820

Jeśli szukasz prestiżowego laptopa, wybierz HP ELITEBOOK 820. Jest nie tylko wydajny w trakcie pracy, ale ma również wzmocnione boki, co sprawia, że odznacza się dużą odpornością na ewentualne uszkodzenia. Ma 8 GB RAM-u, co z pewnością będzie wystarczające nawet w przypadku bardziej wymagających programów. Znajdziesz go na korzystneit.pl, gdzie jest szeroki wybór nie tylko biznesowych laptopów.

Oferowane są tam laptopy do zastosowań domowych, multimedialnych oraz takie, które sprawdzają się nawet w czasie podróży. Znajdziesz tam również różne akcesoria do laptopów, w tym baterie, dyski twarde, klawiatury, modemy czy myszki bezprzewodowe. Kupisz tam też środki do czyszczenia plastiku, które pozwolą pozbyć się nieestetycznych śladów na klawiaturze i nie tylko. Na korzystneit.pl z pewnością warto zajrzeć.

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

WIĘCEJ

Zwrotnik Raka Portal Onkologiczny

Poznań

WIĘCEJ

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

WIĘCEJ