Di Selentino
WWW: https://sklep-diselentino.pl/

Telefon: +48 606 213 575

Adres: Kopanina 54

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60--10

Utworzono: 24-08-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Użytkownik Jeremi Chmielewski napisał:
Od firmy Di Selentino udało mi się zakupić bardzo dobre koszule do pracy i na co dzień.
Data: 2019-09-18 11:08:12
Ocena: 3

Fajne koszule marki Di Selentino

Postaw na oryginalny styl i stwórz kolekcję wyjątkowych ubrań! Teraz masz możliwość wybrania pięknych koszul w wyjątkowo niskich cenach. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową sklep-diselentino.pl. Odkryjesz tam fajne koszule, które na pewno zachwycą Cię i staną się częścią Twoich kreacji na różne wieczory.

Lubisz dobrze wyglądać i dbać o swój styl? Z pewnością produkty tej marki przypadną Ci do gustu. Możesz w nich dostrzec inspiracje włoskim designem, który jest jednym z najszerzej cenionych na całym świecie. Ubrania tej firmy to idealnie połączenie klasycznych wzorów z nurtami odwołującymi się do nowoczesności. Ich koszule, zarówno męskie, jak i damskie, są doskonałym pomysłem do codziennych, a także odświętnych kreacji.

Jesteś zainteresowany ich ofertą? Nie czekaj więc, tylko wejdź na stronę sklepu, by zapoznać się z obszernym asortymentem. Możesz tam też spotkać się z różnymi promocjami, dzięki którym dostaniesz stylową odzież w najlepszej cenie. Wykreuj swój wyjątkowy image z ubraniami polskiego producenta, którego produkty doceniane są na całym świecie!

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

WIĘCEJ

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wągrowiec

WIĘCEJ

Ebordi s.c.

Gądki

WIĘCEJ