Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz
WWW: https://adwokatsakowicz.pl

Telefon: 607 556 767

Adres: Kazimierzowska 3

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Kod pocztowy: 17-100

Utworzono: 13-07-2022


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

https://adwokatsakowicz.pl - Prawnik bielsk podlaski

Kancelaria adwokacka, która przedstawia się na stronie adwokatsakowicz.pl, prowadzi obsługę różnych spraw prawnych. Odbiorcami świadczeń mogą być osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Z uwagi na rodzaj obowiązków służbowych, ich wycena jest każdorazowo wykonywana indywidualnie.

Biuro prawnika obsługuje teren Bielska Podlaskiego, ale o pomoc prawną mogą zgłosić się także osoby spoza tego rejonu. Adwokat jest w stanie podjąć się zarówno reprezentacji klienta na sali sądowej, jak i wykonać w jego imieniu odpowiadającą potrzebom dokumentację (wnioski, pisma urzędowe, wymagające weryfikacji podstawy prawnej). Wykonując zadania z zakresu prawa rodzinnego, prawnik dba zarówno o interes swojego klienta, jak i o zapewnienie odpowiednich warunków bytowych dla małoletnich członków rodziny.

Kancelaria świadczy również porady online. Każdorazowo usługa tego typu poprzedzona jest wnikliwym wywiadem z klientem, adwokat zajmujący się daną sprawą zapoznaje się również z przedstawioną mu dokumentacją prawniczą. 

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Białystok

WIĘCEJ

Top Design

Białystok

WIĘCEJ