Macromedica Centrum Medyczne
WWW: https://macromedica.pl/

Telefon: 22 841 06 79

Adres: Jurija Gagarina 26

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-754

Utworzono: 30-11-2017


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Użytkownik andit napisał:
Uważam, że Macromedica to dobre centrum medyczne. Możemy tu liczyć na fachowe podejście lekarzy specjalistów - konsultacje na wysokim poziomie.
Data: 2019-12-03 09:12:32
Ocena: 3

Okulista - Warszawa prywatnie

W okresie dzieciństwa wady wzroku pojawiają się dość często, a ich właściwe leczenie niejednokrotnie może sprawić, że w późniejszym czasie dzieci nie będą musiały nosić okularów. Kluczowe jest jednak szybkie zgłoszenie się do okulisty, najlepiej dziecięcego, a także właściwe leczenie. Niestety jednak w placówkach publicznych zwykle długo trzeba oczekiwać na termin wizyty, a przy tym nie zawsze można liczyć na konsultację specjalisty zajmującego się typowo dziećmi.

Gdy chce się skorzystać z pomocy okulisty w Warszawie prywatnie, najlepszym wyborem będzie renomowana przychodnia, w której można nie tylko bardzo szybko odbyć wizytę, ale też liczyć na opiekę specjalisty dziecięcej okulistyki. Taki lekarz znakomicie zajmie się małym pacjentem i zadba o jego wzrok, nie dopuszczając do jego pogorszenia się. Szczegóły na temat tej oferty znajdują się na stronie macromedica.pl.

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


TanieMilitaria.pl

Warszawa

WIĘCEJ

Libido Rank

Warszawa

WIĘCEJ

Paul Dental Centrum Stomatologii

Wołomin

WIĘCEJ