Poradnia psychologiczna "Promień"
WWW: http://promien.info/

Telefon: 728996904

Adres: Willowa 65

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-819

Utworzono: 10-04-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Depresja Lublin

Każda osoba, której udziałem był długotrwały stres, przemęczenia organizmu, lub przeżyła wyjątkowo trudne sytuacje losowe, może doświadczyć takiego problemu, jak depresja. W Lublinie powstał ośrodek terapeutyczny, który wykorzystuje w jej leczeniu wiele metod indywidualnie dobranych do pacjenta, dzięki czemu odnosi spore sukcesy, przywracając ludziom sens istnienia i radość życia.

Jest to obecnie najczęściej występujące zaburzenie psychiczne i szacuje się, że liczba osób z nim ciągle będzie wzrastać. Tempo życia i różnego typu niepowodzenia bardzo przyczyniają się do takiego stanu rzeczy, dlatego, aby nie poddać się i przepracować problem, warto udać się właśnie do psychologa, przed którym można się otworzyć w zaciszu gabinetu, mając zaufanie do wysłuchującej osoby i wiedząc, że cokolwiek się powie, zostanie to w gabinecie. 

Osoby podejrzewające u siebie ten właśnie stan powinny zajrzeć na stronę promien.info i zapoznać się z symptomami depresji, a jeżeli większość z nich pokrywa się z ich samopoczuciem, zareagować szybko i poszukać pomocy, aby stan się nie pogłębił.

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Lublin

WIĘCEJ

EFEKT - szkoła języków obcych

Lublin

WIĘCEJ

ZDI Sp. z o.o.

Zamość

WIĘCEJ