Posmakujto!
WWW: https://posmakuj-to.blogspot.com/

Telefon: 000000000

Adres: -- 0

Miejscowość: ---

Kod pocztowy: 00-000

Utworzono: 22-07-2020


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Łazanki

Gotowanie dań znanych z dzieciństwa nie musi być nudnym i wiernym odzwierciedleniem każdego przepisu. Warto nieco poeksperymentować w kuchni, by nadać potrawom nowego, ciekawego smaku. 

Jednym z dań, które łatwo poddają się różnym modyfikacjom, są łazanki. Ich sposób przygotowania jest naprawdę przeróżny. Serwowane z kapustą świeżą, kiszoną, kiełkasą lub innym rodzajem mięsiwa, jak choćby boczek lub kawałki pieczeni, doprawione według indywidualnego gustu i upodobań kminkiem czy też majerankiem lub ostrą papryką, są sycącą alternatywą tradycyjnego schabowego z kapustą.

Przepis, który gości często na stole rodzinnym autorki wpisu, można znaleźć na blogu posmakuj-to.blogspot.com. Podana propozycja to łazanki w wersji z kapustą kiszoną, pieczarkami, kiełbasą śląską, doprawione zielem angielskim, liściem laurowym oraz kminkiem. Przepis stanowi pewną wariację smakową, jednocześnie można go łatwo zmodyfikować, dodając lub zmieniając odpowiednio skomponowane składniki.

Popularność łazanek nie znika, pomimo wymiany pokoleniowej. Nadal są smacznym, szybkim i sycącym daniem, które smakuje każdemu. 

Z TEJ SAMEJ BRANŻY


Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

WIĘCEJ

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Alicante

WIĘCEJ

J&M Global Enterprise LLC

Somerset, NJ

WIĘCEJ